Slider shadow

Jury Leden

Latin en Ballroom



Hip Hop / Streetdance

Aleksandra Wojtysiak
Amanda Buter-Schavemaker Irvin de Bruijn
Angelina Soccio Miquel Geduld
Anna-Rita Tramacere Denden Karadeniz
Anneke/Susanna-Johanna Zee Ibrahim Kosluoglu
Annemarie Booij Kevin Rekoert
Annique van Balgooy Clifton Veldwachter
Cedric de Groot Randy Bel
Kurt Findhammer Franklin Ignacio
Chantal Bogaart Roy Jonathans
Charles Verresen Jeffrey Roberts
Chris Bernaards Laquelle D Galdey
Christa de Bruijn Gregory Albertzoon/Shaggy
Cor van de Stroet Senna Amarnis
Corrie van Hugten Alexandro Benton
Cynthia Kolijn Dyantha Brooks
Dan Radulescu Dino da Cruz
David Simon Shiobian Dumas
Eddy Nowicki Franciska Flohr
Elvernie Franssen-Rademakers Rique Gilliad
Eric Somers Gianni Grot
Euvgenia Parakhina Dainah Gijzen
Felix Castillo Rowan Hoppenbrouwers
Frank de Vos Anne Fay Kops
Ger Mittelmeijer Tyrone Menig
Ger van Zandwijk Esra Onsoz
Gerard Kluver Daphney Oosterwolde
Gerben Dokman Dessalee Rodriquez
Gert Frederiks Omayra Telehala
Gert Rickhoff Suzanne Vink
Gina Sepp Orvill Vroom
Guy Charlier Fabian Weydema
Guy Sas Lars Wensink
Gwyneth van Rijn Alma Nammensma
Hannie Van Der Geest Nuray Karabacak
Harm-Jan Schadenberg Patrick Nahafahik
Harry Gerth Steeve Austin
Heleen Oostenbrink Marijke Gijsemans
Henk Peter Vos Dylana Donker
Herman Lak Clinten Piqué
Hubert de Maesschalck Wilgo Piqué
Hudson Louis Mariska Tauber
Inge Hansart Bury Stil
Jan Geerts Anthony Pinas
Jan Postulart Nancy Norwega
Jan Sepp Carsten Bischof
Janny van der Stroet-Katers Mine Berdeman
Jan-Willem Oostingh Erik van Haperen
Jean-Marie Dursin Naomi Vos
Jeffrey van Meerkerk Anuschka Bozo
Jeroen Struijlaart Frank de Vos
Jessica Maybury Romy de Vos
Jill van Dijk Lars de Vos
John Segaar Iris Meeusen
Julie Fryer Ivan Tay
Karina Geerts Jessica Mayburry
Kees Goedegebuur Mars Bentum
Laura Radulescu Ramon Renting
Willy Buitenhuis Geronimo Tehupuring
Luciël Stapel Jose Oliviera
Maarten Brankaert Patrick Karijowidjojo
Marcel Keijzer Sharona Raghoenandan
Marcel Oosting Sabine Bogers
Marcel Voets Ton Greten
Marisse Steppe Neil Zenner
Marja de Geus Juran Wubbe
Martijn Leunissen Chris Bernaards
Mary Horst Dirk Thomas
Michael Calloens Rob Rouwhorst
Michèle Lak Maurice Blöte
Mieke de Vos Mariska Hendriks
Monique de Maesschalck Jeffrey Mac-Nack
Nathalie Bos Winzel van Rhemen
Niels Didden Vince Charming
Norbert van Wijk Sophie Boers
Olga Ivanova Miquel Kapel
Omar Smids Robin Sinay
Oscar Kraan Marcelo Tumba
Patrick Lagas Stephanie Hoek
Paul Bakker Amar Rambocus
Paul Reijn Raoul Richardson
Pauline van Valkengoed Caggie Gulum
Pavel Dvorak Lotte Zantvoort
Peter Bosveld Claudia de Rijter
Peter van der Linde Joey Schuit
Laura Zegels-Jottay Wim Dikkes
Remco Righard Anna-Alicia Sklias
Richard Lensink Candl Telesford
Rob Rouwhorst Vincent Vianen
Robert Bogaart Diane Bernaards
Robert van Leeuwen Euvgenia Parakhina
Roemjana de Haan Janneke Vranken
Ron Hoorn Michael Pattipeiluhu
Ronald Straatman Ish Ait Hamou
Ronald de Vos
Ruud Goetjaer
Willy Daas–Schneijderberg
Ruud Ritzer
Saco Velt
Samantha Wooninck
Shirly Habets
Simon Froklage
Simone Haans
Stefan Nijmeijer
Stella Ponne
Willy Buitenhuis
Toine Daas
Yvette Jager
Frank Zegels

Contact

Voor algemene vragen kunt u terecht bij het algeheel secretariaat: contact@bradodansen.com